ساخت شهر بازی اقساطی

با گسترش شهرنشینی و زندگی ماشینی نیاز به تفریحات سالم و در مکانی خارج از منزل برای  سلامت و نشاط جامعه بیشتر از گذشته احساس می شود . شهر بازی ها یکی از اماکن تفریحی هستند که خانواده ها می توانند نشاط و انرژی خود را در آنجا دوباره بدست بیاورند . گذشته از این مورد بهره برداری از اوغات فراغت خانواده ها برای توسعه کسب و کار ها ی خدماتی به یکی از تجارت ها ی سود آور تبدیل شده است به گونه ای که می توان شهر بازی را چرخ بی‌پایان سودآوری نامید .
.در این میان شرکت های ساخت و تجهیز شهربازی ها با راهکارهای مختلف  از جمله ساخت و تجهیز شهر بازی ها بصورت اقساطی سود آوری سرمایه گذاران را تسهیل کرده اند .

ساخت شهر بازی اقساطی


گروه ساخت شهر بازی آموت با سابقه در ساخت و تجهیز شهر بازی های مدرن در انواع سرپوشیده و روباز بتازگی در اقدامی در جهت رفاه مشتریان خود ساخت و تجهیز به روزترین شهر بازی  ها را به صورت اقساط شروع کرده است .
ساخت شهر بازی اقساطی این امکان را به سرمایه گذاران می دهد که همزمان با شروع یک پروژه سود آور با آورده  مالی اولیه کمتری  پروژه خود رااجرا کرده و از منافع آن  بهره مند شوند .
برخی از پروژه های ما
شرکت آموت با تجربه اجرایی در صنایع تفریحی از جمله ساخت و تجهیز و مدیریت مجموعه های تفریحی و سرگرم کننده آمادگی دارد در اجرا و ساخت مجموعه های شما بصورت ساخت شهر بازی اقساطی همکاری کرده و شما  را این اطمینان و باور برساند که در کمترین زمان به بالاترین میزان سود دهی دست پیدا کنید . 


خدمات مشاوره ساخت شهربازی


نقشه و چیدمان دستگاههای شهربازی از مهمترین بخش های احداث می باشد در این  مر حله کار فرما می تواند در خواست پلن های زیر ساخت شهربازی خود را نیز داشته باشد . نقطه آغاز احداث یک شهر بازی مر حله مشاوره است . با پلان های جانمایی  کار فرما براحتی در میابد با توجه به مکان و فضایی که دارد  امکان استفاده  و خرید چه دستگاههایی را می تواند داشته باشد .


خدمات ویژه
ارئه انواع خدمات اقساطی در زمینه ساخت و تجهیز شهر بازی ها خدمت دیگری در راستای مشتری مداری شرکت آموت است .

برخی از این خدمات :

   ساخت و تجهیز شهربازی سرپوشیده به صورت اقساطی با بهترین شرایط
    فروش دستگاههای شهربازی به صورت اقساطی
   طراحی و اجرای طراحی به صورت اقساطی‌
   پشتیبانی و فروش قطعات به صورت اقساطی
   به همراه مشاوره رایگان در تمامی زمینه های مربوطه